Siuntimas ir pristatymas

Internetinėje parduotuvėje “Gaudyk.lt” prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną.

Prekių pristatymo kaina visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje priklauso nuo Jūsų perkamų prekių vertės.

Perkant daugiau nei už 100 EUR - pristatymas DPD kurjeriu - NEMOKAMAS. Įprasta pristatymo kaina 6,00 Eur.

Perkant daugiau nei už 50 EUR - pristatymas Į DPD paštomatą - NEMOKAMAS. Įprasta pristatymo kaina 4,00 Eur.

*Siuntų pristatymas į Kuršių Neriją - paslauga neteikiama dėl didelių mokesčių.

Prekės pristatomos nurodytu adresu arba į kitą pirkėjui patogią vietą.

Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą:

1. DPD paštomatas - atsiimkite siuntą Jums patogiausiame DPD Pick-Up punkte savo mieste. SVARBU:  ribojimai siuntų išmatavimams ir svoriui: Ilgis – 61 cm, Plotis – 44 cm, Aukštis – 37 cm. Maksimalus siuntos svoris - 20 kg. Jeigų prekių matmenys didesni, prašome rinktis "DPD Kurjeris" paslaugą.

2. DPD kurjeris - DPD kurjeris pristatys Jūsų siuntą nurodytu registracijos adresu "iki durų". Jeigu pageidaujate siuntą gauti kitu adresu, įveskite jį parašydami komentarą laukelyje lango "03. ADRESAS" apačioje.

3. Gaudyk.lt parduotuvėje - Taikos pr. 35, Klaipėda. Prekių atsiėmimas - NEMOKAMAS. Darbo laikas I-V 10-18val.

Galimas atsiskaitymas už prekes Kurjeriui grynaisiais pinigais, arba kortele, Jums tereikia darant užsakymą apie tai palikti komentarą laukelyje lango "03. ADRESAS" apačioje. Už šią paslaugą taikomas papildomas 2 Eur mokestis, nepriklausomai nuo užsakymo vertės, kuris bus įtrauktas į bendrą užsakymo kainą.

Apie paruoštą prekę atsiėmimui klientas bus automatiškai informuotas SMS žinute, kurjerio skambučiu arba elektroniniu paštu  - nurodytu užsakymo informacijoje.

Prekių pristatymas užtrunka nuo 1 iki 3 darbo dienų nuo Jūsų apmokėjimo ir pinigų įskaitymo į UAB „Fizomatas“ sąskaitą. Jūsų užsakymą perdavus kurjeriui, gausitę apie tai informuojančią žinutę elektroniniu paštu, nurodytu užsakant prekes.

Prekės pirkėjui yra pristatomos naudojantis kompanijos "DPD" greitųjų pasiuntinių pašto paslauga, arba per bet kurį kitą, mūsų įgaliotą, pristatymo kurjerį. Priimdamas prekes, pirkėjas privalo patikrinti siuntos komplektaciją ir pristatytų prekių būklę. Priėmus prekes ir/ar pasirašius siuntos pristatymo dokumentus be pastabų, laikoma, kad pakuotėje esantys daiktai yra tvarkingi, siunta pristatyta tvarkingai ir nei viena santykio šalis pretenzijų dėl siuntoje esančių prekių neturi.  Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:

1. prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;

2. prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

Prekių, kurių svoris yra didesnis nei 30 kg, pristatomos tik iki gavėjo namo. Užnešimo paslauga apmokestinama papildomai.

Užsakinėjant užnešimo paslaugą Klaipėdoje ar Vilniuje apie šią papildomą paslaugą būtina informuoti, kuriant užsakymą - pastabose. Taip pat perspėti vadybininką, kuris tvarkys Jūsų užsakymą. Užnešimo kaina Vilniuje ir Klaipėdoje yra sutartinė, už šią paslaugą reikės mokėti atskirai, jei užsakymą apmokėjote internetu.

UŽSAKYTŲ PREKIŲ PRISTATYMO VĖLAVIMAS:

Mes darome viską kas yra įmanoma, siekdami užtikrinti, savalaikį užsakytos ir apmokėtos prekės pristatymą. Tačiau pristatymo vėlavimo atvejai gali pasitaikyti ir dėl nuo mūsų nepriklausančių ar dėl nenumatytų aplinkybių. Nei “gaudyk.lt”, nei mūsų nominuotas siuntėjas arba vežėjas negali visiškai pilnai užtikrinti to, kad pirkinys pasieks Jus būtent per iš anksto numatytą pristatymo laikotarpį. Taip pat mes neprisiimame atsakomybės už jokias pasekmes, kurias gali sukelti prekės pristatymas vėliau negu mūsų puslapyje nurodytas standartinis pristatymo laikotarpis. Visa nuostolių ar žalos rizika dėl prekių pristatymo datos ir laiko prisiima pirkėjas.

Siekdami lankytojams pasiūlyti geresnes gaugyk.lt naršymo sąlygas, naudojame slapukus (angl. cookies). Sutikdami su slapukais, paspauskite mygtuką "Sutinku"