Meškerė Maver Diamond Extreme feeder 3,9 m, 140g, 3 dalių

A2585

Nauja prekė

Meškerė Maver Diamond Extreme feeder 3,9 m, 140g, 3 dalių

Smulkiau

Turime vietoje

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 10 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 10 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,00 €.


219,99 €

Mokėjimų partneris:
Mokėjimų partneris:

Apie prekę

Meškerė Maver Diamond Extreme feeder 3,9 m, testas -140g, 3 dalių - tai nauji Maver Diamond serijos meškerykočiai skirti itin tolimiems užmetimams. Tinka gaudyti tiek dideliuose ežeruose, tiek upėse, kur reikalinga užmesti didesnį svorį į tolimą distanciją. Meškerykočio blankas pagamintas iš aukštos kokybės anglies pluošto, komplekte jau yra anglinės viršūnėlės (1oz, 2oz, 3oz). Meškerykotis pasižymi itin geru svorio balansu, plonu blanku, labai patogi rankena - kamštine + EVA. Meškerės svoris - 240 gr. Meškerykotis jau išbandytas sunkiausiomis sąlygomis Didžiojoje Britanijoje, bei Europoje, ir po bandymų galima pasakyti, kad tai viena iš geriausių tolimo užmetimo dugninių meškerių kurias yra pagaminusi kompanija Maver. Mūsų išbandyta ir tikrai tinkamas įrankis žvejybai Nemune, Kauno mariose, Skirvytėje, Atmatoje, dideliuose ežeruose kur reikalingas tolimas tikslus metimas. Ypatingai subtilus įrankis. Koto svoris 200gr.

Pastaba: šis kotas skirtas mesti šėryklas max iki 140 gr, idealiausiai dirba su 40-90 gr. šėrykla. Skirtas tolimiems metimams ir upėje.