Siuntimas ir pristatymas

Internetinėje parduotuvėje “gaudyk.lt” prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą: prekes galime pristatyti Jums į namus arba jas galite atsiimti paštomate. Apie paruoštą prekę atsiėmimui klientą informuosime asmeniškai el.paštu, nurodytu užsakymo informacijoje. 

Prekių pristatymo kaina visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje priklauso nuo Jūsų perkamų prekių svorio ir vertės. Ši kaina yra pateikiama, atliekant užsakymą. Prekės pristatomos nurodytu adresu arba į kitą pirkėjui patogią vietą.

*Siuntų pristatymas į Kuršių Neriją - papildomas 22 €. mokestis, už jį reikia mokėti atskirai.

Prekių pristatymas užtrunka nuo 2 iki 3 darbo dienų nuo Jūsų apmokėjimo ir pinigų įskaitymo į UAB „Fizomatas“ sąskaitą.

 Prekės pirkėjui yra pristatomos naudojantis kompanijos "DPD" greitųjų pasiuntinių pašto paslauga, arba per bet kurį kitą, mūsų įgaliotą, pristatymo kurjerį. Priimdamas prekes, pirkėjas privalo patikrinti siuntos komplektaciją ir pristatytų prekių būklę. Priėmus prekes ir pasirašius siuntos pristatymo dokumentus be pastabų, laikoma, kad pakuotėje esantys daiktai yra tvarkingi, siunta pristatyta tvarkingai ir nei viena santykio šalis pretenzijų dėl siuntoje esančių prekių neturi.  Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:

1. prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;

2. prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

Prekių, kurių svoris yra didesnis nei 30 kg, pristatomos tik iki gavėjo namo. Užnešimo paslauga apmokestinama papildomai.

Užsakinėjant užnešimo paslaugą Klaipėdoje ar Vilniuje apie šią papildomą paslaugą būtina informuoti, kuriant užsakymą - pastabose. Taip pat perspėti vadybininką, kuris tvarkys Jūsų užsakymą. Užnešimo kaina Vilniuje ir Klaipėdoje yra sutartinė, už šią paslaugą reikės mokėti atskirai, jei užsakymą apmokėjote internetu.

UŽSAKYTŲ PREKIŲ PRISTATYMO VĖLAVIMAS:

Mes darome viską kas yra įmanoma, siekdami užtikrinti, savalaikį užsakytos ir apmokėtos prekės pristatymą. Tačiau pristatymo vėlavimo atvejai gali pasitaikyti ir dėl nuo mūsų nepriklausančių ar dėl nenumatytų aplinkybių. Nei “gaudyk.lt”, nei mūsų nominuotas siuntėjas arba vežėjas negali visiškai pilnai užtikrinti to, kad pirkinys pasieks Jus būtent per iš anksto numatytą pristatymo laikotarpį. Taip pat mes neprisiimame atsakomybės už jokias pasekmes, kurias gali sukelti prekės pristatymas vėliau negu mūsų puslapyje nurodytas standartinis pristatymo laikotarpis. Visa nuostolių ar žalos rizika dėl prekių pristatymo datos ir laiko prisiima pirkėjas.